Zapraszam do współpracy


Od wielu lat zajmuję się fotografowaniem sportowców. Doskonale wiem jak sprawić by Twój wyglądał spektakularnie, a efekty Twojej pracy robiły wrażenie. Zdjęcia, które wykonuję idealnie nada-ją do publikowana w mediach społecznościowych i budowania relacji z osobami obserwującymi – Twoimi potencjalnymi klientami. Sesja zdjęciowa to też dobry pomysł na pokazanie efektów „przed i po”, oraz niepowtarzalna pamiątka dla samego siebie.

Nie musisz mieć doświadczenia w modelingu. Bądź sobą, spróbuj pokazać swoje atuty, a ja sprawię, że będziesz wyglądać naprawdę świetnie. Podczas sesji zawsze panuje luźna, przyjemna atmosfera, dzięki czemu zdjęcia będą wyglądały naturalnie, pozy spontanicznie, a emanować z nich będzie Twoja pewność siebie i charakter. Pomogę Ci ustawić się do zdjęć, wyeksponować naj-większe zalety, a ewentualne mankamenty ukryć.

Chętnie podejmę się realizacji Twoich pomysłów na zdjęcia, niezależnie od tego czy zakładają one sesję w studiu, w plenerze czy w miejscu Twojej pracy. Jeśli nie masz pomysłu na zdjęcia – z przyjemnością wymyślę i zaproponuję coś idealnego dla Ciebie. Jestem otwarty na innowacje, na pew-no się dogadamy i stworzymy razem coś niesamowitego.

Dlaczego warto?
Poświęciłeś wiele lat na wypracowanie perfekcyjnej sylwetki. Obecny sukces kosztował Cię wielu wyrzeczeń i ogromnej samokontroli. Nic dziwnego, że chcesz udokumentować to osiągnięcie i po-chwalić się przed znajomymi, klientami oraz mieć pamiątkę dla samego siebie. Zaprezentuj się od najlepszej strony i przekonaj potencjalnych klientów, że znasz się na rzeczy i naprawdę warto Ci zaufać!

Zaufało mi już wielu doświadczonych zawodników kulturystyki i fitness, między innymi zawodnicy PRO: Robert Piotrkowicz, Marek „Oley” Olejniczak, Krystian Wolski. Współpracuję także z firmą 7Nutrition produkującą odżywki dla sportowców.

Obejrzyj sesje zdjęciowe