Zapoznaj się z opiniami o mnie


sesja kobieca łódź

Bloga Marcina śledzę już od jakiegoś czasu. Nie ukrywam, że zapisując się na sesję kobiecą miałam obawy…. bo to przecież „mężczyzna” mówili znajomi.

Jednak przekonały mnie jego dotychczasowe posty i fotografie. Dobre zdjęcia nie biorą się z niczego i tu chciałabym bardzo podziękować Marcinowi za jego profesjonalne podejście, cierpliwość i atmosferę podczas sesji.

Komunikacja również przebiegała bez problemu, zarówno przed i po sesji. Efekt końcowy jest wspaniały i dlatego gorąco polecam, bo to świetny fotograf.

Oprócz umiejętności technicznych warto podkreślić, że jest po prostu spoko człowiekiem.

Marcin to świetny fotograf jego profesjonalizm widać na zdjęciach. Jest on naprawdę wspaniałym fotografem , który wykonuje swoja pracę z pasją . Ogromnym plusem jest jego podejście, otwartość i super atmosfera. To wszystko razem sprawia że zdjęcia są bardzo naturalne i oryginalne.

Świetnie potrafi doradzić modelce a także zmotywować do pracy . Atmosfera na sesji jak najbardziej sprzyja współpracy.

Gdybym miała polecić fotografa, nie zawahałabym się ani przez chwilę

sesja kobieca łódź

Marcin jest profesjonalistą w każdym calu. Współpraca z nim to czysta przyjemność i cudowne doświadczenie. Jego podejście do modelki owocuje pięknymi zdjęciami.

Po raz pierwszy mogłam ujrzeć zdjęcia na których poczułam się pięknie i zmysłowo.

Gorąco polecam!

Polecam z całego serca! Zdjęcia które wykonał mi Marcin zostaną pamiątka na całe życie, lepiej trafić nie mogłam. Myślę że nie ma osoby która nie byłaby zadowolona z tak pięknych zdjęć. Dziękuję

zdjęcia buduarowe
sesja kobieca wrocław

Polecam to mało powiedziane. BARDZO polecam Marcina za profesjonalizm z jakim podchodzi do sesji. za przemiłą atmosferę, która panuje podczas robienia zdjęć. nie da się nie wyluzować w takim towarzystwie !