Sesja ciążowa Angeliki, pomimo jesiennego chłodu wypadła niezwykle ciepło!

W sesji przeplatają się kolory ciepłe i zimne. Z jednej strony szarość odległej mgły i chłodna zieleń, z drugiej brązy, odcienie złota i ciepła, a wręcz gorąca aura Angeliki. Ciąża to czas, w którym przeplatają się różne uczucia – zarówno zrozumiały lęk, jak i radość i spokój – kontrasty są więc jak najbardziej uzasadnione! Sesja ciążowa Angeliki jest bardzo wyrazista – pasuje do osobowości mojej modelki – silnej i pewnej siebie kobiety.

Gesty zdradzają wszystko…

A kto na tych zdjęciach jest najważniejszy? Chociaż nasz wzrok biegnie wprost do oczu Angeliki, z której bije wyjątkowa pewność siebie i radość, to jednak sesję skradł… maluszek. I choć jeszcze maleństwa sfotografować nie mogłem, to Angelika każdym gestem i każdym ruchem swoich dłoni przypomina, kto jest tutaj na pierwszym planie! A wzrok? Tak, Angelika wie, że to jej robię zdjęcia, wiec patrzy w obiektyw, ale kiedy tylko może ucieka wzrokiem do swojego brzuszka, albo gdzieś daleko.. zapewne w przyszłość. Mam nadzieję, że zdjęcia sesji ciążowej będą dla niej wspaniałą pamiątką!

sesja ciążowa Piotrków Trybunalskisesja ciążowa Piotrków Trybunalskisesja ciążowa Piotrków Trybunalskisesja brzuszkowa Piotrków Trybunalskisesja brzuszkowa Piotrków Trybunalskisesja brzuszkowa Piotrków Trybunalskisesja kobieca Piotrków Trybunalskisesja kobieca Piotrków Trybunalskisesja kobieca Piotrków Trybunalskisesja ciążowa piotrkówsesja ciążowa piotrkówsesja ciążowa piotrkówsesja zdjęciowa w ciąży piotrkówsesja zdjęciowa w ciąży piotrkówsesja zdjęciowa w ciąży piotrkówzdjęcia w ciąży piotrkówzdjęcia w ciąży piotrków