Intymna i romantyczna sesja ciążowa? Właśnie tak! Tym razem przedstawiam bardzo intymną sesję rodzinną, pełną czułości i bliskości, sesję dwojga zakochanych, którzy oczekują na dziecko. Hotel Magellan w Bronisławowie – to tutaj odbyła się sesja Asi.

Sesja ciążowa to idealny sposób na to, aby uwiecznić wyjątkowy czas oczekiwania na dziecko. Każda ciąża jest inna i każda kobieta chce pamiętać, jak czuła się i jak wyglądała w tym okresie. Profesjonalnie wykonane zdjęcia są wyjątkową pamiątką zarówno dla rodziców, jak i później dla samego dziecka.

Na sesję ciążową można mieć wiele pomysłów. Można wykorzystywać różne gadżety. W tej sesji ciążowej postawiliśmy jednak na minimalizm, na intymność i romantyzm. Czasem gadżety i przedmioty, które mają wzbogacić sesje i uczynić ją bardziej interesującą nie są zupełnie potrzebne. Wystarcza prawdziwe uczucia i emocje, a w tym przypadku ich nie brakuje…

Sesja rozpoczyna się i kończy czarno-białymi ujęciami. Pierwsza część sesji to zdjęcia wspólne: rodzinne. Ujęcia przepełnione są głębokim uczuciem, wzajemna troską, bliskością i intymnością – uczuciami, które spajają każdy związek. Druga część poświęcona jest Ani – jej kobiecości, pewności siebie, seksapilowi. Naturalność w okresie ciąży jest czymś, co warto uchwycić na zdjęciach. Ma ona bowiem w tym czasie niezwykłą moc, a Asia wygląda, jakby doskonale zdawała sobie z tego sprawę.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tej sesji ciążowej i zachwycenia się pięknem i siłą emanującą z jej bohaterki.

sesja ciążowa hotel magellansesja ciążowa hotel magellansesja ciążowa hotel magellanfotografia ciążowa hotel magellanfotografia ciążowa hotel magellanfotografia ciążowa hotel magellansesja zdjęciowa hotel magellansesja zdjęciowa hotel magellansesja zdjęciowa hotel magellansesja kobieca hotel magellansesja kobieca hotel magellansesja kobieca hotel magellan