Czas oczekiwania na narodziny dziecka jest wyjątkowy i magiczny – słowa te nie są przesadzone, a wie o tym każda kobieta spodziewająca się dziecka. Dlatego, czas ten warto zapamiętać, a najlepiej zrobić to… decydując się na sesję ciążową, która na zawsze pozostanie przepiękną pamiątką. Na taką sesję zdecydowała się Justyna.

Psychologowie twierdzą, że każda nowa sytuacja, np. ciąża, niesie ze sobą pewne stany emocjonalne. Najczęściej na początku kobieta odczuwa ogromny entuzjazm, później lęk, a następnie spokój. I właśnie ten spokój stał się tłem do ciążowej sesji zdjęciowej Justyny.

Sesja ciążowa w plenerze

Do sesji wybraliśmy plener leśny. Piękna pogoda, zieleń, złoto i różne odcienie beżów, a pośród tego modelka Justyna, a właściwie dwoje modeli. Radość i spokój oczekiwania, a do tego pewność i odwaga – czy chciałem pokazać te cechy? To mało istotne, ponieważ Justyna po prostu nimi emanowała!

Sesje zdjęciowe kobiet będących w ciąży nie są łatwe. Należy je zrobić szybko, tak aby szczęśliwa mama się nie przemęczyła. Ważna jest także pogoda – nie tylko ze względu na jakość i klimat zdjęć, ale także ze względów bezpieczeństwa. Nam dopisywała nam piękna pogoda, udało się sesję wykonać sprawnie i mam nadzieję, że nie zmęczyłem nią Justyny – na zdjęciach bynajmniej nie wygląda na taką! Wiedziecie ten promienny uśmiech i pełne niecierpliwości spojrzenie? Mam nadzieję, że zrobione przeze mnie zdjęcia będą radosną pamiątką rodzinną!