Wysportowaną sylwetką może pochwalić się tajemnicza blondynka jaką jest Agnieszka. Ta atrakcyjna kobieta wie czego chce i uparcie dąży do celu. Podczas sesji zdjęciowej zaprezentowała dwie swoje odsłony, jako atrakcyjna intelektualistka oraz wysportowana, silna kobieta podnosząca ciężary. Jest to kobieta, która niewątpliwie potrafi przyciągnąć uwagę, zaimponować.

Agnieszka bardzo ładnie prezentowała się w białej, krótkiej bluzce i dżinsowych spodenkach oraz wzorzystych szpilkach. Jest to bardzo elegancka kobieta. Starannie dobrane okulary idealnie pasują do jej urody i podkreślają jej piękną twarz. Blond długie włosy i błękitne oczy stanowią ozdobę jej nienagannej figury. Bardzo ładne prezentuje się na tle grafitowego, kamiennego tła.

Jej pasją są ćwiczenia na siłowni, dlatego właśnie sesja odbyła się w klubie 2be Active Fitness w Swarzędzu. Agnieszka ma umięśnione ciało i jest przy tym bardzo kobieca. Podnoszenie ciężarów nie stanowi dla niej żadnego problemu, zachowuje przy tym grację i wdzięk. Jest bardzo energiczna i pozytywnie nastawiona do ludzi i świata, bije od niej radość i zdecydowanie.

sesja kobieca swarzędzsesja kobieca swarzędzsesja kobieca swarzędzsesja zdjęciowa 2be Active Fitness Swarzędzsesja zdjęciowa 2be Active Fitness Swarzędzsesja zdjęciowa 2be Active Fitness Swarzędzsesja reklamowa 2be Active Fitness Swarzędzsesja reklamowa 2be Active Fitness Swarzędz