Martyna jest piękną kobietą, pełną dziewczęcego uroku, zmysłowości i delikatności. Swoje wszystkie atuty podkreśliła delikatnym, naturalnym makijażem, który idealnie pasował do sesji buduarowej.

Ta sesja miała na celu pokazanie delikatnej urody Martyny, która pozowała do zdjęć w sposób naturalny, a zarazem zachowując się jak profesjonalistka. Sesja odbyła się w klimatycznym Hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Jest to bardzo piękne miejsce, romantyczne i pełne uroku, pozwalające uchwycić ulotne chwile. Właśnie w takich miejscach powstają przepiękne zdjęcia sensualowe.

Martyna uroczo prezentowała się w koronkowej bieliźnie, która była idealnie dobrana. Romantyczne koronki, miękka pościel i gra półcieni, stworzyły atmosferę intymności i tajemniczości. Właśnie o taką aurę mi chodziło.

Zapraszam do oglądania!

sesja kobieca hotel podklasztorze sulejówsesja kobieca hotel podklasztorze sulejówsesja kobieca hotel podklasztorze sulejówsesja zdjęciowa hotel podklasztorze sulejówsesja zdjęciowa hotel podklasztorze sulejówsesja zdjęciowa hotel podklasztorze sulejówsesja budarowa hotel podklasztorze sulejówsesja budarowa hotel podklasztorze sulejówsesja budarowa hotel podklasztorze sulejówsesja kobieca hotel podklasztorze sulejów