Piękne, duże oczy, wyraziste usta i burza ciemnych włosów, to cechy charakterystyczne Magdy. Jest to śliczna kobieta tryskająca młodością i energią. Sesja zdjęciowa z udziałem tej dziewczyny była wyjątkowo udana i wesoła. Jest ona bowiem bardzo fotogeniczna, bardzo dobrze czuje się przed obiektywem i ma poczucie humoru.

Chciałem podkreślić jej naturalną, niezwykłą urodę, która niewątpliwie jest jej atutem. Z jednej strony ma fantastyczny, dziewczęcy urok, z drugiej to dojrzała, pewna siebie kobieta. Oczywiście bardzo dobrze prezentuje się również w mocnym makijażu, który podkreślił jej walory.

Bardzo lubię kontrastowe zestawienia, tutaj właśnie udało mi się to osiągnąć. Z jednej strony pokazałem temperamentną, piękną kobietę, próbującą uwodzić z drugiej dziewczęcą, naturalną młodą dziewczynę, która jest bardzo rozmarzona.

sesja kobieca piotrkówsesja kobieca piotrkówsesja kobieca piotrkówsesja zdjęciowa metropoli spa piotrkówsesja zdjęciowa metropoli spa piotrkówsesja zdjęciowa metropoli spa piotrkówsesja kobieca metropoli spa piotrkówsesja kobieca metropoli spa piotrków