Julia to piękna kobieta, której pasją jest ruch i sport. Podczas sesji zdjęciowej w klubie Strenght Coach we Wrocławiu pozowała jak profesjonalistka. Widać było jej zapał i umiłowanie do ćwiczeń oraz aktywności fizycznej.

Julia ma piękną twarz, duże, brązowe oczy i długie, powabne rzęsy oraz wyraziste brwi. Dodatkowo spojrzenie podkreśliła czarną kreską. Jej wielką zaletą są długie, gęste włosy okalające twarz.

Podczas sesji wystąpiła w ciemnym stroju, założyła również czerwoną, wyrazistą bluzę. Ten kolor jest energetyczny i uwydatnia jej temperament. Widać, że lubi kontrastowe zestawienia, które podkreślają jej indywidualność. Bardzo dobrze wyglądała również, w niebieskiej, cętkowanej bluzeczce do której założyła legginsy.

Julia może pochwalić się wysportowaną, nienaganną figurą. Lubi aktywność fizyczną, podnoszenie ciężarów, jest przy tym bardzo kobieca i atrakcyjna. Jest osobą dynamiczną, pełna energii i wigoru, to właśnie ujawniła podczas sesji zdjęciowej, była przy tym naturalna i wesoła.

sesja zdjęciowa Julia Fusieckasesja zdjęciowa Julia Fusieckasesja zdjęciowa Julia FusieckaJulia FusieckaJulia FusieckaJulia FusieckaJulia Fusiecka bikini fitnessJulia Fusiecka bikini fitnessJulia Fusiecka bikini fitness